Metatag Replace (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Search
gl: Buscar

en: Field
gl: Campo

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Replace
gl: Reemplazar

en: Abstract
gl: Abstracto
