Metatag Replace (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Search
hu: Keresés

en: Field
hu: Mező

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Replace
hu: Helyettesít

en: Abstract
hu: Összefoglalás

en: All Tags
hu: Minden címke

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args
