Metatag Replace (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ
