Metatag Replace (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Search
is: Leit

en: Field
is: Svæði

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Content type
is: Efnisgerð
