Metatag Replace (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Confirm
it: Conferma

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Search
it: Cerca

en: Field
it: Campo

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Replace
it: Sostituzione

en: Abstract
it: Astratto

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di @operation con argomenti: @args
