Metatag Replace (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Confirm
ja: 確認

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Search
ja: 検索

en: Field
ja: フィールド

en: Keywords
ja: キーワード

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Replace
ja: 置換

en: Abstract
ja: 要約

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args
