Metatag Replace (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Search
jv: Goléki

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Content type
jv: Tipe kontèn
