Metatag Replace (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Confirm
ml: ഉറപ്പിക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Field
ml: ഫീൽഡ്
