Metatag Replace (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Search
nl: Zoeken

en: Field
nl: Veld

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Replace
nl: Vervangen

en: Case Sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Abstract
nl: Samenvatting

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args
