Metatag Replace (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Search
os: Агуырд

en: Field
os: Быдыр
