Metatag Replace (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Search
sq: Kërko

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe
