Metatag Replace (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Search
ta: தேடல்

en: Field
ta: புலம்

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை
