Metatag Replace (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Search
te: వెతుకు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Keywords
te: కీపదాలు
