Metatag Replace (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Search
th: ค้นหา

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา
