Metatag Replace (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Search
cy: Chwilio

en: Field
cy: Maes

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Replace
cy: Ailosod
