Metatag Replace (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Title
es: Título

en: Confirm
es: Confirmar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Search
es: Buscar

en: Field
es: Campo

en: Keywords
es: Palabras clave

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Replace
es: Reemplazar

en: Case Sensitive
es: Sensible a mayúsculas y minúsculas

en: Abstract
es: Resumen

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
es: Se ha producido un error al procesar @operation con los argumentos : @args
