Metatag Replace (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Search
fi: Etsi

en: Field
fi: Kenttä

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Replace
fi: Korvaa

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args
