Metatag Replace (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Search
fil: Hanapin
