Metatag Replace (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Confirm
fr: Confirmer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Search
fr: Rechercher

en: Field
fr: Champ

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Replace
fr: Remplacer

en: Case Sensitive
fr: Sensible à la casse

en: Abstract
fr: Résumé

en: All Tags
fr: Tous les mots clés

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args
