Metatag Replace (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Search
gu: શોધ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર
