Metatag Replace (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Search
hr: Pretraga

en: Field
hr: Polje

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
