Metatag Replace (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Confirm
kn: ದೃಢೀಕರಣೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Replace
kn: ಬದಲಾಯಿಸು
