Metatag Replace (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Search
lt: Paieška

en: Field
lt: Laukelis

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Content type
lt: Turinio tipas
