Metatag Replace (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Replace
my: အစားထိုးရန်
