Metatag Replace (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Search
nn: Søk

en: Field
nn: Felt

en: Keywords
nn: Nøkkelord
