Metatag Replace (7.x-1.1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ
