Metatag Replace (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Search
pl: Szukaj

en: Field
pl: Pole

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Replace
pl: Zamień

en: Case Sensitive
pl: Wrażliwe na wielkość znaków

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args
