Metatag Replace (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Search
fa: جستجو

en: Field
fa: میدان

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Abstract
fa: چکیده
