Metatag Replace (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Search
pt: Buscar

en: Field
pt: Campo

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Replace
pt: Substituir

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro durante o processamento de @operation com os argumentos: @args
