Metatag Replace (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Search
ro: Căutare

en: Field
ro: Câmp

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Content type
ro: Tip conținut
