Metatag Replace (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Search
ru: Поиск

en: Field
ru: Поле

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Content type
ru: Тип материала

en: Replace
ru: Заменить

en: Abstract
ru: Абстрактный

en: All Tags
ru: Все теги

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args
