Metatag Replace (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Search
se: Oza

en: Field
se: Gieddi

en: Content type
se: Šládja
