Metatag Replace (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Search
si: සොයන්න
