Metatag Replace (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Field
sk: Pole

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Replace
sk: Nahradiť

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
