Metatag Replace (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Search
sl: Išči

en: Field
sl: Polje

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Replace
sl: Zamenjaj
