Metatag Replace (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Field
vi: Trường

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Replace
vi: Thay thế

en: Case Sensitive
vi: Phân biệt chữ hoa/thường

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args
