Meta tags (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Groups
ar: مجموعات

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Article
ar: مقال

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Country
ar: الدولة

en: Book
ar: الوثيقة

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: Album
ar: ألبوم

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Unknown
ar: غير معروف

en: All
ar: الكل

en: Advanced
ar: متقدم

en: Blog
ar: المدونة

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Front page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Activity
ar: النشاط

en: Revert
ar: استرجع

en: People
ar: الأشخاص

en: Product
ar: المنتج

en: Global
ar: عالمي

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة
