Meta tags (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Groups
eu: Multzoak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Article
eu: Artikulua

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Country
eu: Herria

en: Book
eu: Liburua

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Album
eu: Albuma

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: All
eu: Guztiak

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Blog
eu: Bloga

en: Override
eu: Gainidatzi

en: Profile
eu: Profila

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Activity
eu: Aktibitate

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Global
eu: Globala
