Meta tags (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (41 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Groups
he: קבוצות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Article
he: כתבה

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: - None -
he: - ללא -

en: Country
he: מדינה

en: Book
he: ספר

en: Export
he: יצוא

en: Save
he: שמירה

en: Album
he: אלבום

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Unknown
he: לא ידוע

en: All
he: הכל

en: Advanced
he: מתקדם

en: Bar
he: סרגל

en: Company
he: חברה

en: Blog
he: בלוג

en: Override
he: דריסה

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: City
he: עיר

en: Front page
he: דף הבית

en: Activity
he: פעילות

en: Revert
he: שחזור

en: People
he: משתמשים

en: Product
he: מוצר

en: Global
he: כללי

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Activities
he: פעילויות

en: Meta tags
he: מטה-דאטה

en: Add and configure
he: הוסף והגדר
