Meta tags (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (25 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Book
km: សៀវភៅ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: All
km: ទាំងអស់

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: People
km: មនុស្ស
