Meta tags (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Groups
ur: گروپس

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Article
ur: مضمون

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Front page
ur: سرورق
