Meta tags (7.x-1.0-unstable1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Groups
be: Групы

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Article
be: Артыкул

en: Country
be: Краіна

en: Book
be: Падшыўка

en: Album
be: Альбом

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: All
be: Усе

en: Blog
be: Блог

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: People
be: Карыстальнікі
