Meta tags (7.x-1.0-unstable1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Groups
cs: Skupiny

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Article
cs: Článek

en: Country
cs: Země

en: Book
cs: Kniha

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: All
cs: Vše

en: Company
cs: Společnost

en: City
cs: Město

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Activity
cs: Aktivita

en: People
cs: Uživatelé

en: Website
cs: Webová stránka

en: Product
cs: Produkt

en: Global
cs: Globální
