Meta tags (7.x-1.0-unstable1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Groups
el: Ομάδες

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Article
el: Άρθρο

en: Country
el: Χώρα

en: Book
el: Βιβλίο

en: Album
el: Άλμπουμ

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: All
el: Όλες

en: Company
el: Εταιρία

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: City
el: Πόλη

en: Front page
el: Αρχική σελίδα

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: People
el: Χρήστες

en: Website
el: Ιστοσελίδα

en: Product
el: Προϊόν

en: Global
el: Καθολικό

en: Activities
el: Δραστηριότητες
