Meta tags (7.x-1.0-unstable1) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Groups
hi: समूह

en: Author
hi: लेखक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Article
hi: लेख

en: Country
hi: देश

en: Book
hi: बुक

en: Album
hi: एल्बम

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: All
hi: सभी

en: Company
hi: कम्पनी

en: Blog
hi: ब्लॉग

en: Front page
hi: मुखपृष्ठ

en: Activity
hi: गतिविधि

en: People
hi: कर्मचारी

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: Director
hi: निदेशक
