Meta tags (7.x-1.0-unstable1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Groups
hr: Grupe

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Article
hr: Članak

en: Country
hr: Država

en: Book
hr: Knjiga

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: All
hr: Svi

en: Front page
hr: Naslovnica

en: Activity
hr: Aktivnost

en: People
hr: Korisnici

en: Product
hr: Proizvod

en: Global
hr: Opće

en: Meta tags
hr: Meta oznake
