Meta tags (7.x-1.0-unstable1) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Groups
ja: グループ

en: Author
ja: 投稿者

en: Description
ja: 説明

en: Article
ja: 記事

en: Country
ja: 国

en: Book
ja: ブック

en: Album
ja: アルバム

en: Keywords
ja: キーワード

en: All
ja: すべて

en: Company
ja: 会社

en: Blog
ja: ブログ

en: City
ja: 市区町村

en: Front page
ja: フロントページ

en: Activity
ja: アクティビティ

en: People
ja: ユーザー

en: Product
ja: 商品

en: Global
ja: グローバル

en: Copyright
ja: 著作権

en: Meta tags
ja: メタタグ

en: Websites
ja: ウェブサイト

en: Director
ja: 監督

en: Open Graph meta tags
ja: オープングラフメタタグ

en: 404 page not found
ja: 404 ページが見つかりません
