Meta tags (7.x-1.0-unstable1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Description
ml: വിവരണം

en: Article
ml: ലേഖനം

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Book
ml: പുസ്തകം

en: Album
ml: ആൽബം

en: Blog
ml: ബ്ലോഗ്

en: Front page
ml: പ്രധാനതാള്‍

en: People
ml: ആളുകള്‍
