Meta tags (7.x-1.0-unstable1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Groups
mr: समुह

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Article
mr: लेख

en: Country
mr: देश

en: Book
mr: पुस्तक

en: All
mr: सर्व

en: Front page
mr: मुखपृष्ठ

en: People
mr: लोक

en: Website
mr: संकेतस्थळ
