Meta tags (7.x-1.0-unstable1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Groups
ne: समूह

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Article
ne: लेख

en: Book
ne: पुस्तक

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: All
ne: सबै

en: Blog
ne: ब्लग

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: Activity
ne: गतिविधि

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू
